Telefon
WhatsApp

Izobozz, PET şişelerin ( su şişeleri) tekrar değerlendirilmesi sonucu geri dönüşüm ürünü olarak %100 polyester elyaftan üretilir. TSE Belgesi olan,nefes alan,insan ve çevreye zararı olmayan,ısı ve ses yalıtım değerleri yüksek olan,yoğuşma yapmayan,nemden etkilenmeyen ,kanserojen olmayan ,yangın sınıfı zor alevlenen,yandığında zehirli gaz çıkarmayan keçe malzemedir.

 

Evet. Izobozz yalıtım keçesi olarak Yöntem Patentli  bir üründür.

2009 yılından beri uygulama yapılmaktadır. Yaklaşık üç milyon metrekare uygulanmıştır. Bugüne kadar hiçbir şikayet bulunmamaktadır. %100 müşteri memnuniyetine sahip üründür.

Nefes alana malzeme olduğu için iç hava kalitesi hep yüksektir.Doğa ve insan dostudur.

Dübelsiz uygulama yapılır.Binanız dübellenmez.

Yüksek ısı yalıtımı nedeni ile enerji tasarrufu sağlar. 

Her türlü yapıştırıcı ile kolayca yapışır.

Yüksek mukavemete sahiptir.Fırtına,rüzgar,vb etkilenmez.

Kesim işini yaparken maske,gözlük,eldiven,vb gibi koruyucu ekipmanlara gerek olmaması.Tahriş etmez, kaşındırmaz.

Darbelere karşı dayanıklı olması ve sizin için koruyucu olması. Dolu,vb etkilemez.

Allerjen olmaması ve partikül bırakmaması.Kesiminin ve uygulamasının çok kolay olması

Gerçek ses yalıtımı yapar.

Uygulamanın kısa sürer.Zamandan tasarruf edersiniz.

Sudan ve nemden etkilenmemesi.Bakteri,mantar,küf,haşere barındırmaz.

 

Genelde 15 mm 1000 gr/m2 veya 20 mm 1500 gr/m2 ürünlerimiz tercih ediliyor. Ama 10 mm 1000 gr /m2 olan ürünümüzde kullanılmaktadır.

10 mm 1000 gr/m2  Rulo -1 m x 15 m  1top : 15 m2 

15 mm 1000 gr/ m2 Rulo-  1m x 15 m 1 top :  15 m2 

20 mm 1500 gr/m2 Levha -1m x 3 m x 4 adet 1 paket : 12 m2 dir.

Evet. Enerji Kimlik Belgesi alabilirsiniz.

izobozz keçeyi falçata,makas ile kesebilirsiniz.

Evet. Bayındırlık poz numaraları :
10.330.3561-10.330.3562-10.330.3563-10.330.3564

Isı kaybının en çok yaşandığı yerlerden biri pencere kenarlarıdır. Buralar izoBOZZ ürünler ile kaplandıktan sonra fileli köşe profili ile kaplanmaktadır. Diğer mantolama malzemeleri bu uygulamayı yapamamaktadırlar.

izobozz keçeler nefes alan malzemelerdir.    ( µ )değeri :1.1 dir.

Evet.izobozz keçelerin tümü TSE Belgelidir.

izobozz keçe kullanılan özel elyaflar ve çapraz iğneleme yöntemi sayesinde boşluklu yapısı nedeni ile hem ısı hem ses yalıtımını aynı anda yapabilirler.Böylece tüm müşterilerimizden karavan kamplarının gürültüsünü içeri girdiklerinde neredeyse hiç duymadıklarını ifade etmektedirler. 

izobozz Dyson,Sünger yapıştırıcısı, silikon,vb yapışır.Yapıştırıcıların hiçbiri izobozz keçeye zarar vermez. 

Hayır.izobozz keçenin yapısında böcek,haşere,vb barınamaz.

izoBOZZ ürünlerin bilinen ömrü 650 yıldır. Asla çürümez, bozulmazlar. Bina ömrü kadar malzeme garantisi veriyoruz.

Hayır.izobozz keçenin nem direnci vardır. Nemden etkilenmez.

 

Binanıza İlave statik yük getirmeyen, kullanım alanlarını artıran en  etkili çözümdür.

İzoBOZZ keçe basınç altında kopmaz ve parçalanmaz.Duvara yapıştırldığında araba camı gibi duvarın dağılmasını engeller. Depremde duvarlar ve tuğlalar izoBOZZ ürünlerin liflerinde asılı kalacağından dolayı size ilk şoku atlatacak süreyi kazandırırlar. Ayrıca kaçış yollarının açık kalmasını sağlarlar. Deprem sırasında binanın hareketliliğine de esnek yapısı sayesinde uyum sağlarlar.

izobozz keçenin bebek kıyafetlerinde olması gereken OEKO-TEX belgesi vardır.Ayrıca Reach ve rosh testlerinden de geçmiştir.

TSE onaylı, Bs1d0 yangın tepki sınıfına sahip olup güvenle kullanılabilmektedir. Alev yürütmez, damlama yapmaz, zehirli gaz çıkarmaz. Günümüzde yangından ölümlerin %95 ‘inin zehirli gazdan dolayı bayılarak ve boğularak kaçamama sebebi ile olmaktadır. Ürünümüzde büyük bir yangında bile en azından kaçabilecek zindeliğe sahip olacaksınız.

izobozz keçe sağlığa zararlı değildir.Partikül yaymaz,toz tutmaz.allerjen değildir.Bu özellikleri nedeni ile uygularken maske,eldiven,gözlük kullanmanıza gerek yoktur.

 

Evet,yerli üretimdir. Bozoğlu Tekstil A.Ş.tarafından Uşak'ta üretilmektedir.Biçer Proje İnşaat  Ltd.Şti.Türkiye ve Yurt dışı Tek satıcı firmasıdır.

Asla.izobozz tamamı ile geri dönüşüm malzemelerinden elde edilmekte ve kullanımı sonrası tekrar geri dönştürülerek kullanılan sürdürülebilir malzemelerdendir.Leed ve Bream sertifikalarına puan vermektedir.

Doğa dostu ,gelecek nesillere yaşanabilir bir Dünya bırakmayı hedefleyen kişilerin ve  firmaların tercihi üründür.

Evet. File sıvanın çatlamasını engeller.

Hayır. Su basman profili kullanmanıza gerek yoktur.

Kalın ve sert bir malzeme olmadığımız için genellikle mermer denizlikleri değiştirme ve ayrıca denizlik profili kullanmaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu tip detaylar binanın su almasını kolaylaştırır. Biz de bu ihtimal yoktur.

Hayır. izobozz esnek bir malzeme olduğu ve dübelleme olmadığı için el giren her yerde uygulanır. Günümüzde dış ünitenin sökülmesi ekstra masraf olarak karşınıza çıkar. Bir de gaz dolum masrafı eklendiği zaman ciddi bir bedel ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Evet. izoBOZZ ürünler eğimli yüzeylerde esnek yapısı ile çok rahat uygulanabilmektedir

Keçemiz kopmaz,parçalanmaz,mevcut duvarınıza çimento esaslı mantolama yapıştırma harcı ile yapıştırıldığında keçeyi duvardan sökmesi çok zordur.Keçe yapıştırıldıktan sonra file ve sıva uygulaması yapılıp, tuğla veya taş kaplama yapılabilir.(teknik bilgi için sorunuz)

Hızlı teslimat.Ürün siparişi sonrası 3-7 gün arasında bölgelere göre teslimat değişmektedir. kargo veya ambar yolu ile gönderilmektedir.

Evet. izoBOZZ ürünler üzerine söve uygulanabilmektedir.

Hayır.  izoBOZZ ürünler üzerine fuga yapılamamaktadır.

izobozz'u www.feltbimarket.com üzerinden veya bayilerimiz üzerinden veya bayimiz olmayan yerlerde www.feltbi.com üzerinden (0505 3668813 )  temin edebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM